KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12575211
nr 1257 5211
Oidentifierad konstnär. Flickporträtt. "Odense 1888", monogramsignerad. Olja på duk, 37x30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:41:43
26/5 21:43:08
500 kr
27/5 18:36:43